Wnioski o środki z rezerwy 2019-05-22 22:49:36

Uwaga! Katolickie publiczne szkoły podstawowe mogą składać wnioski o środki z rezerwy 0,4% na:

1. Dofinansowanie wyposażenia w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych w publicznych szkołach podstawowych (biologia, geografia, chemia i fizyka).
    Zobacz dokładnie: „Kryteria podziału 0,4% rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2019” pkt V lit. a, b, d, e.
    dostępne pod adresem: https://www.gov.pl/web/edukacja/kryteria-podzialu-04-rezerwy-czesci-oswiatowej-subwencji-ogolnej-na-rok-2019
    Termin składania wniosków do 14 czerwca 2019 r.
  2. Dofinansowanie doposażenia publicznych szkół (…) prowadzonych (dotowanych) przez JST, w zakresie pomieszczeń do nauki w nowo wybudowanych budynkach, także pozyskanych w wyniku adaptacji (…).
    Zobacz: „Kryteria…” pkt VI lit. a

Terminy składania wniosków:

• do 31 maja 2019 r.; I tura – dotyczy pomieszczeń do nauki oddanych do użytkowania/zaadaptowanych w miesiącach X-XII 2018 r. oraz w I kwartale 2019 r.,
  • do 27 września 2019 r.; II tura – dotyczy pomieszczeń do nauki oddanych do użytkowania/zaadaptowanych w II i III kwartale 2019 r.