KONFERENCJA DYREKTORÓW – ZAPRASZAMY – Rada Szkół Katolickich

Wpis KONFERENCJA DYREKTORÓW – ZAPRASZAMY

Konferencja Dyrektorów Szkół Katolickich odbędzie się 20 sierpnia na Jasnej Górze w Auli Papieskiej (od godz. 9:30).

Tradycyjnie, jest to konferencja, która ma pomóc w przygotowaniu się do nowego roku szkolnego, realnie spojrzeć na aktualną sytuację szkolnictwa katolickiego w Polsce, docenić pozytywy, ale też jasno nazwać i podzielić się trudnościami, z którymi musimy się mierzyć. Program konferencji uwzględnia treści formacyjne, prawno-organizacyjne i czas na wymianę doświadczeń. Zwieńczeniem spotkania będzie Eucharystia, podczas której zawierzymy Panu Bogu przez ręce Maryi nowy rok szkolny 2021/2022, naszych uczniów, nauczycieli i całe środowisko szkół katolickich.

Zapraszamy Wszystkich Dyrektorów szkół katolickich. W sprawie zgłoszeń, prosimy o kontakt mailowy z biurem RSK.