Pogrzeb śp. s. Maksymiliany i podziękowania Siostrze – Rada Szkół Katolickich

Nie lękajcie się. Otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi – św. Jan Paweł II

Wpis Pogrzeb śp. s. Maksymiliany i podziękowania Siostrze

Polecając modlitwom duszę śp. Siostry Maksymiliany Wojnar, informujemy, że obszerna relacja z uroczystości pogrzebowych znajduje się na stronie Archidiecezji Krakowskiej pod adresem: https://diecezja.pl/aktualnosci/pogrzeb-sp-s-maksymiliany-marii-wojnar/

Nekrolog

 

Chcemy wyrazić naszą wdzięczność za zaangażowanie ś.p. Siostry Maksymiliany na rzecz szkół również na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do podzielenia się tam swoimi refleksjami, wspomnieniami, wszystkim tym, co serce dyktuje w takiej chwili.

ZOBACZ WIRTUALNĄ KSIĘGĘ
«SIOSTRO MAKSYMILIANO, DZIĘKUJEMY!»

Prosimy serdecznie o wpisy w zamieszczonym tam formularzu. Tym sposobem, ufamy, zachowamy w ludzkiej pamięci ślad dobra, które Siostra czyniła z pełnym poświęceniem, nie zabiegając o siebie.

Wiele osób już nadsyła z serca płynące wiadomości mailem na adres naszego biura. Naszym marzeniem jest zebrać je razem w księdze, którą chcemy zachować.

Dłuższe wspomnienia, ale też zdjęcia, skany etc. można przesyłać także bezpośrednio na adres mailowy biura RSK: [email protected].

Zachęcamy do udostępniania tej informacji, aby każdy kto miał możliwość poznać Siostrę Maksymilianę mógł zabrać głos, wspomnieć Wyjątkową Osobę, jaką była Siostra.

 

Kontakt

RADA SZKÓŁ KATOLICKICH
Skwer Kard. Wyszyńskiego 6
01-015 Warszawa
tel.: 22 530 49 07
E-mail: [email protected]