Życzenia Świąteczne – Rada Szkół Katolickich

Wpis Życzenia Świąteczne

„Trzeba nam bardzo myśleć w noc Bożego Narodzenia o naszej Ojczyźnie, która jest wielką miłością wszystkich Polaków, trzeba żeby była wielką miłością z pokolenia na pokolenia w swojej autentycznej treści, w swojej najgłębszej rzeczywistości, która ma ponad tysiąc lat”.
(Kard. Karol Wojtyła, Opłatek w Krakowie 1977)

Adorując Jezusa, który dla nas i dla naszego zbawienia stał się Człowiekiem – z wiarą i miłością prosimy: „Podnieś rękę Boże Dziecię, błogosław Ojczyznę miłą (…) wspieraj jej siłę swą siłą”.

Wszystkim, którzy oddają swe siły misji szkoły katolickiej, naszym Przyjaciołom, Dzieciom i Młodzieży oraz ich Rodzinom – upraszając Bożego Błogosławieństwa i opieki Maryi Królowej Polski – składamy serdeczne życzenia na Święta Bożego Narodzenia i na Nowy Rok Pański 2019.

Ksiądz Zenon Latawiec SDB
z zarządem Rady Szkół Katolickich